antalya-havalimanı-transfer

Antalya Havaalanı Transfer Hizmetleri

Vip Havaalanı Transfer Fiyatları

Türkiye’nin Antalya ilçesinde bulunan Antalya havalimanı, özellikle yaz aylarında Türkiye’nin güney sahillerine gelen milyonlarca yerli ve yabancı turisti karşılayan uluslar arası bir havalimanıdır. Dünyada en işlek on dördüncü havalimanı olan Antalya Havalimanı Türkiye’nin ise (İstanbul Havalimanından sonra) en işlen ikinci havalimanıdır.

Başlangıçta askeri amaçla kurulan Antalya Havalimanı, 1985’te ancak uluslararası trafiğe açılmıştır. Akabinde ülkedeki turist trafiğine takiben gelişmelerle birlikte 1996 yılında ilk dış hatlar terminali yapımına başlanmıştır. Temmuz 1996 yılında başlayan dış hatlar terminali iki sene sonra 1998 yılında hizmete açılmıştır. Bu terminal Türkiye’de ilk olarak yap-işlet-devret işletme modelinin uygulandığı terminal olmuştur. Şimdiki tam adı Fraport TAV Antalya Airport olan havalimanının işletmesi yapılan anlaşmalar ve ödemelerle birlikte tamamen Bayındır Holding’e aittir.

Güney sahillerinin bir nevi başkenti olan deniz kum ve güneş üçlüsü dediğimiz zaman sadece yerli halkın değil çoğu yabancı turistin bile aklına Antalya gelmektedir. Bu ilgi ve rağbet tabi ki doğal güzelliklerin yanı sıra iyi ve kaliteli bir hizmetin esiridir. 2011 yılında Uluslararası Havalimanları Konseyi tarafından ‘Avrupa’nın en iyi havalimanı’ ödülüne layık görülmüştür. Havalimanı şehre dair ilk görüş ve fikrinizin oluştuğu yerdir. O yüzden burada kaliteli bir başlangıç geri kalan tatile enerjinize de yansıyacaktır. Sıcak bir karşılama ve enerji dolu bir başlangıç için Asos Transfer & Turizm sizleri 7 gün 24 saat bekliyor. Türkiye’nin her yerinde her zaman hizmetinize hazır olan Asos Transfer & Turizm sizleri ve sevdiklerinizi güvenle geleceğe taşır.

Neden Asos Turizm Vip Trasfer ?Antalya Havalimanından Kaş’a , Fethiye’ye , şehir merkezine , Konyaaltına , Alanya’ya yani havalimanından kısaca popülerliği olan olmayan her yere Asos Transfer & Turizm ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Misafirlerin çoğu Antalya Havalimanından ya da Türkiye’nin her yerinde transfer tercih ederken en çok Asos’u seçmesinin sebebi; sadece ekonomik, lüks ve konforlu olması değil, bunların yası sıra havalimanında değil her yerde ulaşılabilir olmasıdır. Konforu her yerde en uyguna almanın yolu ve adresi tabi ki Asos Transfer !