erkilet-havalimanı-transfer

Kayseri Erkilet Havalimanı Transfer

Vip Havalimanı Transfer Fiyatları

Erkilet Havalimanı Türkiye’nin kayseri ilçesinde hizmet veren bir havalimanıdır. Erkilet havalimanı hem sivil hemde askeri amaçla kullanılan bir havalimanıdır. Kayserinin Kocasinan ilçesinin Erkilet semtinde bulunmaktadır. Hemen bitişiğinde 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı bulunmaktadır. Bu birliğe bağlı olan askeri tip nakliye uçakları burayı daha yoğun kullanmaktadırlar. Erkilet Havalimanı Boeing 747 tip denilen bu büyük uçakları da ağırlayabilecek kapasitededir. İsletmeciliğimi Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Türk Hava Kurumu birlikte üstlenmiştir.

Genellikle askeri amaçla kullanılsa da Kayseri için büyük bir yere ve role sahip olan Erkilet Havalimanı yerli yolcular için gerçektende önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra gözlemlenen trafik artışı da Kayseri Erkilet Havalimanının uluslararası anlamda dış hatlarının da yoğunluk yaşadığı yönünde. Havalimanı şehre dair ilk görüş ve fikrinizin oluştuğu yerdir. O yüzden burada kaliteli bir başlangıç geri kalan tatile enerjinize de yansıyacaktır. Sıcak bir karşılama ve enerji dolu bir başlangıç için Asos Transfer & Turizm sizleri 7 gün 24 saat bekliyor. Türkiye’nin her yerinde her zaman hizmetinize hazır olan Asos Transfer & Turizm sizleri ve sevdiklerinizi güvenle geleceğe taşır.

Neden Asos Trasfer Turizm ?Kayseri Erkilet Havalimanında ister şehir merkezine istediğiniz yerlere direkt ulaşım sağlayabilir isterseniz Havalimanından Erciyes’e , Kapadokya’ya tur talep edebilirsiniz. Herkes gibi sizde havalimanından kısaca popülerliği olan olmayan her yere Asos Transfer & Turizm ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Misafirlerin çoğu Antalya Havalimanından ya da Türkiye’nin her yerinde transfer tercih ederken en çok Asos’u seçmesinin sebebi; sadece ekonomik, lüks ve konforlu olması değil, bunların yası sıra havalimanında değil her yerde ulaşılabilir olmasıdır. Konforu her yerde en uyguna almanın yolu ve adresi tabi ki Asos Transfer !