esenboga-havalimanı-transfer

Ankara Esenboğa Havaalanı Transfer

Vip Havaalanı Transfer Ücretleri

Esenboğa Havalimanı, Türkiye’nin başkenti Ankara’da hizmet veren bir uluslararası sivil havalimanıdır. 1995 yılında hizmete giren Esenboğa havalimanı şehir merkezine 28 km uzaklıkta Çubuk ve Akyurt ilçeleri sınırlarında yer almaktadır. Türkiye’nin ilk iç hatları ve dış hatları bir arada olan havalimanıdır. Yolcu trafiği açısından baktığımız zaman ise Türkiye’nin en büyük dördüncü havalimanı olarak geçmektedir. 2019 yılında ise Uluslararası Havalimanları Konseyi tarafından ‘5-10 milyon yolcu’ çerçevesinde hizmetlerinden dolayı en iyi havalimanı olarak seçilmiştir. Newsweek Türkiye isimli dergisinin 100. Sayısına özel yaptığı ‘Türkiye’de Umut Veren 100 Şey’ isimli listede Esenboğa Havalimanı 22. Sırada yer almaktadır.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara Havalimanı başkent kadar kendisi de rağbet görmektedir. Gerek özel günlerde gerek kendi potansiyeli gereği yoğunluğu bütün seneye yayılan Esenboğa Havalimanı hem yerli hem yabancı misafirlere hizmet vermektedir. Havalimanı şehre dair ilk görüş ve fikrinizin oluştuğu yerdir. O yüzden burada kaliteli bir başlangıç geri kalan tatile enerjinize de yansıyacaktır. Sıcak bir karşılama ve enerji dolu bir başlangıç için Asos Transfer & Turizm sizleri 7 gün 24 saat bekliyor. Türkiye’nin her yerinde her zaman hizmetinize hazır olan Asos Transfer & Turizm sizleri ve sevdiklerinizi güvenle geleceğe taşır.

Neden Asos Turizm Transfer ?Esenboğa Havalimanından başkentimiz için en önemli yeri olan Anıtkabir’e , Ankara havalimanından Kızılay’a , Çankaya’ya yani havalimanından kısaca popülerliği olan olmayan her yere Asos Transfer & Turizm ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Misafirlerin çoğu Ankara Esenboğa Havalimanından ya da Türkiye’nin her yerinde transfer tercih ederken en çok Asos’u tercih etmesinin sebebi; sadece ekonomik, lüks ve konforlu olması değil, bunların yası sıra havalimanında değil her yerde ulaşılabilir olmasıdır. Konforu her yerde en uyguna almanın yolu ve adresi tabi ki Asos Transfer !