İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

İstanbul Yeni Havalimanı araç kiralama hizmetleri uçuş sonrasında size özel tahsis edilmiş aracınızla konforlu bir yolculuk hizmetidir. Günümüzde milyonlarca insan uçak seyahati yapmaktadır ve uçuş sonrasında seyahat etmek için araç kiralama hizmetine başvurur. Özellikle İstanbul Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı gibi büyük havalimanlarından aktarmalı olarak başka şehirlere karayolu ile yolculuk yapacak olan kişiler,İstanbul Yeni Havalimanını araç kiralama ile güvenli ve sağlıklı bir yolculuk tercih ederler. Bunun en büyük sebebi İstanbul Yeni Havalimanı araç kiralama hizmetlerinin birçok açıdan avantajlı olmasıdır.

İstanbul Havaalanı Vip Transfer

Havalanı Vip Transfer hizmetlerinin avantajlarının başında araç konforunu sizlere sunması gelmektedir. İstanbul Yeni Havalimanındaki toplu taşıma hizmetleri sizleri istediğiniz rotaya doğrudan götürmezler ve bu da size ciddi bir vakit kaybettirecektir. Aynı zamanda eşyalarınızı taşımak da aktarma sıralarında zor olacaktır. Taksi kullanımlarında ise ücretler fazladır. Taksimetrenin ne kadar fiyat vereceğini kestiremediğiniz için stresli bir yolculuk geçirmenize sebep olabilir. İstanbul Yeni Havaalanı Vip Transfer hizmetindeyse tüm bu sorunlar ortadan kalkar. Aracınız İstanbul Yeni Havalimanında hazır bir şekilde sizi bekler ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparsınız. Şoförlü araç kiralamada seyahatiniz deneyimli bir şoför ile daha hızlı ve kolay gerçekleşir. VIP Transfer seçeneğiyle lüks ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.İstanbul Yeni Havalimanı şoförlü araç kiralama hizmetinde ister günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık olarak yararlanabilirsiniz.

İstanbul Havaalanı Transfer Fiyatları

İstanbul Yeni Havalimanı Vip Transfer hizmeti fiyatları değişiklik göstermektedir ve net bir fiyatı yoktur. Seçeceğiniz araç, aracın özellikleri, sınıfı (VIP araç olup olmaması), sürücülü araç tercih edilip edilmemesi ve benzeri sebeplerden dolayı fiyatlar farklılık göstermektedir.

İstanbul Yeni Havaalanı Özel Şoförlü Araç Kiralama

Online VIP Transfer Hizmeti

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

[email protected]