İstanbul - Marmaris Transfer Hizmeti

Marmaris Transfer Fiyatları

İstanbul - Marmaris arası 720 KM mesafededir. Asos Turizm ile birlikte 3000 TL'den başlayan fiyatlarla kaliteli VIP araçlarla hizmetinizdeyiz. Ayrıca Marmaris içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde transfer hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri tercih edebilir ve havaalanı karşılama seçeneğimizle şehir içine seyahat edebilirsiniz. Transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Marmaris’e gelecek misafirlerinizi İstanbul Havaalanlarından alarak istediğiniz noktaya transfer edebiliriz. Vip araçlarımızın konforu ile rahat bir yolculuk sonrası güven içerisinde Marmaris’a ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Marmaris’ten İstanbul Havaalanlarına transferinizi gerçekleştirebiliriz

Vip Transfer İstanbul

Asos bünyesinde barındırdığı 3 farklı segmentteki (vito, binek, taksi) araç seçenekleriyle bütçeniz ve tercihiniz doğrultusunda tüm transferlerinizi en uygun gerçekleştirmenize yardımcı olur. Asos transfer kolay ve kullanıcı dostu tasarımı, yenilikçi altyapısı ve dinamik kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Rezervasyon sistemi sayesinde randevularınıza, görüşmelerinize zamanında gitmenizi sağlar!

İstanbul Marmaris Vip Transfer

Şehirlerarası seyahatlerde gün geçtikçe kullanımı artan şehir dışı transfer hizmeti seyahat edecek yolculara birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında şehirlerarası transfer hizmetinin güvenilirliği gelir. Son derece güvenilir olan bu hizmet yolcularına yol boyunca ihtiyaç duyacakları konforu ve kaliteyi sunmaktadır. Şehirlerarası transfer hizmeti aldığınızda size özel tahsis edilmiş olan araç ile istediğiniz rotayı belirseniz ve yolun keyfini çıkarırsınız.

Online VIP Transfer Hizmeti

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

[email protected]