İstanbul - Şile Transfer Hizmeti

Şile Transfer Fiyatları

İstanbul - Şile arası 75 KM mesafededir. Asos Turizm ile birlikte 500 TL'den başlayan fiyatlarla kaliteli VIP araçlarla hizmetinizdeyiz. Ayrıca Şile içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Şile’ye gelecek misafirlerinizi İstanbul Havaalanlarından alarak istediğiniz noktaya transfer edebiliriz. Vip araçlarımızın konforu ile rahat bir yolculuk sonrası güven içerisinde Şile’ye ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Şile’den İstanbul şehiriçi transferinizi gerçekleştirebiliriz.

Vip Transfer İstanbul

Asos bünyesinde barındırdığı 3 farklı segmentteki (vito, binek, taksi) araç seçenekleriyle bütçeniz ve tercihiniz doğrultusunda tüm transferlerinizi en uygun gerçekleştirmenize yardımcı olur. Asos transfer kolay ve kullanıcı dostu tasarımı, yenilikçi altyapısı ve dinamik kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Rezervasyon sistemi sayesinde randevularınıza, görüşmelerinize zamanında gitmenizi sağlar!

İstanbul Şile Vip Transfer

Şehiriçi seyahatlerde gün geçtikçe kullanımı artan şehiriçi transfer hizmeti seyahat edecek yolculara birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların başında şehirlerarası transfer hizmetinin güvenilirliği gelir. Son derece güvenilir olan bu hizmet yolcularına yol boyunca ihtiyaç duyacakları konforu ve kaliteyi sunmaktadır. Şehiriçi transfer hizmeti aldığınızda size özel tahsis edilmiş olan araç ile istediğiniz rotayı belirseniz ve yolun keyfini çıkarırsınız.

Online VIP Transfer Hizmeti

Vip transfer rezarvasyonu yapmak için buraya tıklayınız.

İletişim Bilgileri

0850 255 02 53

[email protected]