milas-havalimanı-transfer

Muğla Milas Havaalanı Transfer

Vip Havaalanı Transfer FiyatlarıTürkiye’nin Muğla ilinin Bodrum ve Milas ilçeleri arasında bulunan Milas Bodrum Havalimanı uluslararası hizmet veren bir havalimanıdır. 1980 ‘li yılların sonunda Bodrum-Imsık havaalanı olarak hizmete sunulmuştu. Coğrafi şartlar ve o dönemki detinasyonların düzeni ve ulaşılabilirliğinin az olması sebebiyle de pek trafik çekmediği için ufak bir piste sahipti. Daha sonra destinasyonların düzenlenmesi ve şehre olan yoğun ilgi ile hem yerli hem yabancı turistler için önemli bir yer haline geldi. İzmir ilinin havalimanı zamanla gelişerek 1997 yılının Nisan ayında gelişerek ve genişleyerek Milas-Bodrum havaalimanı olarak tam olarak hizmete girdi.

Havaalimanı bulunduğu ilçeler olan Milas ve Bodrum yüksek bir ivme kazandırmış ve kendisiyle beraber ilçelerinde gelişmesine olanak sağlamıştır. Muğla turizm sektöründe öncü illerden olmasının yanı sıra havalimanının konumu gereği diğer turizm merkezlerine ulaşıma çok elverişlidir. Bodrum-Milas havaalanı Bodrum’a 32 , Milas’a 12, Muğla şehir merkezine 76 ve Didim’e ise 82 km mesafede konuşlanmıştır.

Neden Asos Transfer Turizm ?Bodrum-Milas Havalimanından Bodrum’a , Didim’e , Kuşadasına , Sökeye yani havalimanından kısaca popülerliği olan olmayan her yere Asos Transfer & Turizm ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. Misafirlerin çoğu Muğla Bodrum-Milas Havalimanından ya da Türkiye’nin her yerinde transfer tercih ederken en çok Asos’u seçmesinin sebebi; sadece ekonomik, lüks ve konforlu olması değil, bunların yası sıra havalimanında değil her yerde ulaşılabilir olmasıdır. Konforu her yerde en uyguna almanın yolu ve adresi tabi ki Asos Transfer !