soforlu-arac-kiralama

Şoförlü Araç Kiralama Nedir?

Şoförlü araç kiralama hizmeti, yolcuların istedikleri yere kişiye özel tahsis edilmiş araçlarla ve profesyonel şoför ile birlikte götürülmesi hizmetidir. Genellikle iş insanları tarafından kullanılmaktadır. İş dolayısıyla sık sık seyahat eden kişiler gittikleri şehirlerin yollarına hakim olmadıkları ve araç kullanma süresini değerlendirmek istedikleri için bu hizmeti tercih etmektedirler. İş dünyası dışında yapılacak gezi ve tatillerde de rahat ve güvenilir bir yolculuk için kullanılabilir.

Şoförlü Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hayatı kolaylaştıran hizmetlerden biri olan şoförlü araç kiralama hizmeti yolculara birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajların başında yollara hakim usta bir şoför eşliğinde yolculuk yapmak gelir. Seyahatte gidilen şehirlerin yollarını bilmemek ve adres aramak ciddi bir vakit kaybı yaşatacağı gibi gideceğiniz yere geç kalmanıza ve işlerinizin aksamasına sebep olur. Yollara hakim bir şoförle birlikte yolculuk etmek ise hem daha güvenilirdir hem de size ciddi bir vakit kazandırır. Şoförlü araç kiralama hizmetinde görev alan şoförler iyi görünümlü ve lisanslı şoförlerdir. Bu sebepli gönül rahatlığıyla yolculuk edebilirsiniz.

Şoförlü araç kiralama hizmetinin bir diğer avantajı size araç kullanma ile kaybedeceğiniz süreyi size kazandırmasıdır. Araç içinde bu süre içinde dinlenebilir ya da yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle zamanınızı verimli bir şekilde kullanırsınız.

Şoförlü araç ile yolculuk yaptığınızda trafiğin kargaşası ve gürültüsünden de kurtulmuş olur, konforlu bir şekilde gideceğiniz yere ulaşırsınız.

Şoförlü araç kiralamada kiralayacağınız araçlar size özel tahsis edileceği için sağlıklı ve hijyenik bir yolculuk yapmanıza sebep olur. Kiralayacağınız araçlar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şoförlü araç kiralama hizmetinde net bir fiyat bilgisi verilemektedir. Kiralanacak olan araç seçimi, kaç kişilik bir yolculuk olacağı, kullanılacak süre ve mesafe de fiyatı belirleyen unsurlardandır. Şoförlü araç kiralamada VIP araç ya da fazla kişili büyük araç tercih edilirse fiyat artacaktır. Şoförlü araç kiralama fiyatları normal araç kiralama hizmetlerine göre farklılık göstermektedir. Normal araç kiralama hizmet bedeline şoför ücreti de eklendiği için fiyat daha fazla olur. Şoförlü araç kiralamada özel otoyol, köprü ve benzeri kullanımları fiyata dahil edilmeyebilir. Tercih edilecek olan firmanın anlaşmasına göre bu farklılık göstermektedir. Seyahatin tek yön ya da gidiş dönüş olması da fiyatı değiştirecek unsurların başında gelir.